Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Obec zorganizuje v lete 2019 detský denný tábor.Vytlačiť
 

Obec Chorvátsky Grob organizuje pravidelne počas letných prázdnin denný tábor pre deti. V tomto roku ho plánujeme predbežne v týždni od 22.07. do 26.07.2019, denne v čase od 8:00 do 16:00 hod. Určený je pre deti od 7 do 12 rokov s trvalým pobytom v obci.

Prosím, prihláste do 31.03.2019 svoje dieťa (deti) vyplnením nasledovného formuláru, aby sme mohli pevne určiť termín (prípadne aj viac termínov - podľa dopytu), pripraviť program, zabezpečiť stravovanie a pedagogický dozor: 

PREDBEŽNÁ REGISTRÁCIA

O deti sa budú starať pedagogickí pracovníci a študenti - brigádnici. Program bude rozdelený na čas pobytu v klubovni (Denné centrum, Čerešňová ulica, ČV), na miestnych športoviskách, výletom do prírody a Bratislavy. Denný tábor si v plnej výške hradia rodičia detí. Predpokladaná výška poplatku je do 70 Eur za dieťa. 

Pre deti bude zabezpečený pitný režim a celodenná strava:

  • desiata (napr. jogurt, sladké pečivo, rožok so syrom, maslom a pod.)
  • obed (napr. polievka + hlavné jedlo)
  • olovrant (napr. chlieb/rožok s maslom, syrom + zelenina, saláma a pod.)

V tejto linke si môžete pozrieť program a náplň minuloročného tábora. Podobnú náplň a obsah môžete očakávať aj v tomto roku. 

Ak, na základe vyššie uvedených informácií, máte záujem o denný tábor, vyplňte prosím, do 31.03.2019 predbežnú registráciu:

PREDBEŽNÁ REGISTRÁCIA


 

Zverejnené 11.3.2019
Aktualizované: 12.3.2019


 


English version
Úvodná stránka