Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

ODPORUČTE VAŠIM RODIČOM ŠTÚDIUM NA UNIVERZITEVytlačiť
 

Obecný úrad v Chorvátskom Grobe, v spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave, 
ponúka seniorom možnosť  štúdia na Univerzite tretieho veku.

Štúdium sa začne od septembra 2019 a končí v máji. Harmonogram prednášok sa zostaví v spolupráci s univerzitou a v súlade s požiadavkami záujemcov. Štúdium je dvojročné. V každom ročníku poslucháči absolvujú 14 dvojhodinových  prednášok. Keďže univerzita prejavila ústretovosť aj pri výbere miesta konania prednášok, obec a naša základná škola súhlasia, aby sa konali v priestoroch ZŠ na Školskej ulici v Chorvátskom Grobe.

Ročný poplatok za vzdelávanie je stanovený na sumu 65 eur za jeden ročník. Obecný úrad zvažuje možnosť prispenia určitou sumou na úhradu poplatku. Po absolvovaní štúdia dostanú absolventi diplom o ukončení vzdelávania.

Ak sa chcete prihlásiť, alebo dozvedieť viac:
1) vyplňte prosím "papierovú" nezáväznú prihlášku v prílohe a doručte ju do 31.03.2019 do podateľne OU (poštou, osobne, alebo e-mailom: podatelna@chorvatskygrob.sk)
alebo
2) vyplňte tento formulár - po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať.

Predbežná prihláška Vás nezaväzuje k štúdiu, ani k platbe. Pozveme Vás na stretnutie záujemcov o štúdium, kde si dohodnete pre Vás vhodný štúdijný odbor a harmonogram prednášok a rozhodnete sa, či chcete študovať.

Pre začatie výuky je potrebných a hľadáme 25 záujemcov. Kluby seniorov v oboch častiach obce sú informované a aktívne sa budú podieľať na nábore záujemcov. Odporučte prosím túto možnosť aj vy niekomu vo svojom okolí. 

NIKDY NIE JE NESKORO ZAČAŤ NIEČO NOVÉ
 


 

Zverejnené 3.3.2019


 


English version
Úvodná stránka