Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Pre práce na premostení Blahútovho kanála je cyklotrasa od 24.4. UZATVORENÁ v smere z Jaseňovej ulice na JURAVU a opačne.Vytlačiť
 

Aktualizované 24.5.2018:

Vzhľadom ku neočakávaným problémom, ktoré sa vyskytli v súvislosti s inžinierskymi sieťami budú práce na premostení Blahútovho kanála trvať dlhšie. Keďže chceme umožniť občanom prístup na cyklotrasu aj počas stavebných prác, v priebehu 23.5. sme dočasne inštalovali drevené premostenie.

Po dohode so staviteľom pripravíme stavenisko tak, aby sa dalo paralelene stavať a zároveň využívať dočasné premostenie. Situácia nás mrzí o to viac, že cyklosezóna je v plnom prúde, avšak nikto nemohol predpokladať, že pri výkopoch nájdeme neidentifikované siete.

Veríme, že dočasné riešenie bude slúžiť k spokojnosti obyvateľov rovnako ako pripravovaný nový most, ktorý ocenia nielen cyklisti s malými deťmi ale aj korčuliari, pričom sa zvýši bezpečnosť a komfort užívateľov cyklotrasy.

lavicka.jpeg


Pre práce na premostení Blahútovho kanála je cyklotrasa od 24.4. UZATVORENÁ v smere z Jaseňovej ulice na JURAVU a opačne.

Blahutov kanal 1.jpeg


 

Zverejnené 24.4.2018 -mt-
Aktualizované: 24.5.2018


 


English version
Chorvátska verzia
Úvodná stránka