Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky komunálnych volieb 2018 v obci Chorvátsky GrobVytlačiť
 

Výsledky vo voľbách do orgánov samosprávy obce Chorvátsky Grob.

 

Volieb sa zúčastnilo 2 505 voličov z celkového počtu 4 497 voličov. Z odovzdaných 2 502 obálok bolo platných 2 444 hlasov pre voľbu poslancov a 2 483 pre voľbu starostu. Volebná účasť dosiahla 55,7 % voličov.

 

Za starostu obce bola zvolená:

     1. Vladimíra Vydrová, JUDr. Mgr., nezávislý kandidát, 725 hlasov,

 

Poradie ostatných kandídátov na starostu:

     2. Mária Tomanová, Bc., nezávislý kandidát, 716 hlasov,

     3. Ferdinand Turinič, Mgr., nezávislý kandidát, 356 hlasov

     4. Dana Michálková, Ing., SPOLU - občianska demokracia, 349 hlasov

     5. Robert Kaffan, Ing., nezávislý kandidát, 337 hlasov

 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva podľa volebných obvodov a v ich rámci v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

 

  1. Robert Kaffan, Ing., nezávislý kandidát, 1 015 hlasov
  2. Jozef Selep, Ing., PhD., nezávislý kandidát, 907 hlasov
  3. Beata Valocká, PharmDr., nezávislý kandidát, 897 hlasov
  4. Katarína Bálintová, Mgr., nezávislý kandidát, 893 hlasov
  5. Kristína Cedulová, Bc., nezávislý kandidát, 741 hlasov
  6. Ján Granec, Ing., nezávislý kandidát, 733 hlasov
  7. Dana Michálková, Ing., SPOLU - občianska demokracia, 731 hlasov
  8. Ľubomír Baník, JUDr. Ing., nezávislý kandidát, 675 hlasov
  9. Patricia Fatulová, Ing., nezávislý kandidát, 644 hlasov
  10. Ferdinand Turinič, Mgr., nezávislý kandidát, 625 hlasov
  11. Gábor Bungyi, Ing., nezávislý kandidát, 621 hlasov

 

Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov:

 

  1. Marek Maleš, Bc., nezávislý kandidát, 617
  2. Peter Buck, JUDr., nezávislý kandidát, 616
  3. Ľuboš Florek, Ing., nezávislý kandidát, 604
  4. Peter Stanko, MUDr., Kresťanskodemokratické hnutie, 585
  5. Vladimír Cahajla, Ing., nezávislý kandidát, 576
  6. Peter Labaš, Mgr., nezávislý kandidát, 551
  7. Martin Dvorecký, Progresívne Slovensko, 538
  8. Miroslav Kadnár, nezávislý kandidát, 522
  9. Dana Petranová, doc. PhDr., PhD., nezávislý kandidát, 508
  10. Martina Pavlová, PhDr., PhD., Kresťanskodemokratické hnutie, 493
  11. Matej Krčmár, PhDr. Mgr., Kresťanskodemokratické hnutie, 487
  12. Ivan Volek, Ing., SPOLU - občianska demokracia, 472
  13. Aleš Guldan, Ing., nezávislý kandidát, 469
  14. Róbert Sladik, nezávislý kandidát, 426
  15. Vladimír Barnáš, Ing., Kresťanskodemokratické hnutie, 412
  16. Adam Tkáč, nezávislý kandidát, 350
  17. František Uhrinec, Ing., SPOLU - občianska demokracia, 335
  18. Jozef Spinčiak, Ing., SMER - sociálna demokracia, 308
  19. Ľudovít Marsovszky, SPOLU - občianska demokracia, 284
  20. Ľubomír Kolárik, nezávislý kandidát, 124

 

Nižšie je zverejnená zápisnica miestnej volebnej komisie a zápisnice z jednotlivých volebných okrskov.


 

Zverejnené 11.11.2018
Aktualizované: 13.11.2018 Vyprší o 17 dní.


 


English version
Chorvátska verzia
Úvodná stránka