Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Stavebné úpravy a zateplenie materskej školy v Chorvátskom Grobe

GALÉRIA
Počet videní: 148
2 min. čítania

Stavebné úpravy a zateplenie materskej školy v Chorvátskom Grobe - Získaná dotácia: 135 000 €

Obec v Decembri 2019 reagovala na výzvu Environmentálneho fondu, ktorý vyhlásil výzvu III. Rozšírenie špecifikácie činností podpory na rok 2020 § 4 ods. 1 písm. a) až c) zákona č. 587/2004 Z. z. o Environmentálnom fonde a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o Environmentálnom fonde“).

V rámci uvedenej výzvy Obec reaguje a v mesiaci December 2019 žiada o finančné prostriedky na Činnosť L6 - Zvyšovanie energetickej účinnosti existujúcich verejných budov vrátane zatepľovania s názvom projektu: Zateplenie objektu MŠ Školská.

Dňa 13.03.2020 Obec obdržala písomnú informáciu, že minister životného prostredia Slovenskej republiky rozhodol o poskytnutí finančných prostriedkov (podpore) z Environmentálneho fondu formou dotácie na rok 2020 na účel dotácie (projektu): Stavebné úpravy a zateplenie materskej školy v Chorvátskom Grobe, vo výške: 135.000,00 EUR.

V novembri 2020 Obec dokončila projekt stavebných úprav a zateplenia MŠ Chorvátsky Grob.

Z hľadiska stavebno-technického bola rekonštrukcia zameraná hlavne na celkové zateplenie obálky budovy, t.j. zateplenie obvodových múrov, zateplenie podstrešného priestoru, výmena oplechovania parapetov, dažďových zvodov, obnova striešok nad vstupom, zateplenie strešného plášťa, montáž bleskozvodu a iné..

 

Uvedené činnosti a práce boli realizované v súlade s rozpočtom projektu, ktorý tvoril prílohu zmluvy č. 146342 08U02. Opis činností a práce boli realizované v zmysle projektovej dokumentácie k projektu s názvom Stavebné úpravy a zateplenie materskej školy v Chorvátskom Grobe.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.