Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Aj ja sa to chcem naučiť

Počet videní: 197
1 min. čítania

Obec sa v mesiaci Október 2020 zapojila do výzvy SK-NIC, a.s. na predkladanie žiadostí o poskytnutie finančnej podpory projektov internetovej komunity z Fondu SK-NIC pre malé projekty.

Cieľom projektu je inovácia metód vzdelávania s dôrazom na využívanie IKT vo vyučovacom procese vrátane možnosti doplniť infraštruktúru IKT v našej škole; tvorba a realizácia novej generácie multimediálnych učebných pomôcok a interaktívnych vzdelávacích programov (multimediálne programy, digitálny obsah, e-learningové formy vzdelávania).

V rámci uvedenej výzvy Obec v spolupráci so školou žiada o zabezpečenie materiálno-technického vybavenia školy - konkrétne ZŠ Školská (nákup dataprojektora s plátnom, notebooky, oprava/rekonštrukcia učebne IKT s opravou EL rozvodov, školenie pre učiteľov IKT, sw licencie pre programy, podporný materiál pre súťaže, diplomy).

Dňa 23.12.2020 hodnotiaca komisia vo Výzve pre Malé projekty Fondu SK-NIC informovala, že náš projekt nebol komisiou zaradený medzi víťazné a preto nebude podporený.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.