Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kultúrne leto 2020

Počet videní: 90
2 min. čítania

Obec v Januári 2020 reagovala na výzvu Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy na podporu KULTÚRY 2020 a podala žiadosť na poskytnutie dotácie v rámci tejto výzvy.

Kultúrne vyžitie je dôležitý sociálny prvok v živote komunity – obohacuje a oživuje spoločenstvo. V roku 2019 sa Obci podarilo naštartovať kultúrny život v komunite. Týmto podaným projektom chceme zrealizovať 2.ročník kultúrneho leta v obci a naďalej vytvárať priaznivé podmienky na vytváranie a rozvíjanie miestnych susedských vzťahov.

V rámci projektu by sme chceli pokračovať a vytvoriť pestrý festival – prehliadky tanca a hudby. Kultúrne leto by sme rozdelili na dve časti: na filmový festival a festival prehliadok tanca a hudby.

Dňa 09.06.2020 bol Obci doručený email z BSK týkajúci sa úsporných opatrení, ktoré sa dotkli aj  Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy (BRDS) v súvislosti so situáciou spôsobenej novým koronavírusom.

Žiaľ, aj napriek tomu, že ide o populárny projekt, na základe Uznesenia zo Zastupiteľstva Bratislavského samosprávneho kraja č zo dňa 29. mája boli výzvy na kultúru, turizmus, mládež, šport a rozvoj vidieka pre rok 2020 zrušené.

STAV: ZRUŠENÉ - COVID 19

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.