Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nákup športovej výbavy a pomôcok pre deti a mládež

Počet videní: 176
2 min. čítania

Získaná dotácia: 3 000 €

Obec v marci 2019 reagovala na výzvu Úradu vlády SR na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie v programe  Podpora rozvoja športu na rok 2019.


Dotačný program Podpora rozvoja športu na rok 2019 zahŕňa nasledovné podprogramy: 
1. výstavba multifunkčných ihrísk, 
2. výstavba detských ihrísk, 
3. údržba ihrísk a štadiónov a inej športovej infraštruktúry, 
4. nákup športovej výbavy.

Dňa 07.10.2019 bol Úradom vlády SR podporený projekt v rámci podprogramu č.4 - „Nákup športovej výbavy a pomôcok pre deti a mládež“ sumou 3.000,00 Eur. V rámci tejto aktivity pôjde o: volejbalové lopty, basketbalové lopty, futbalové bránky, futbalové lopty, odrazové sieťky, atletické prekážky, štartovacie bloky na atletiku, lajnovačka. Predmetná výbava je pre ZŠ Školská, Javorova alej, OŠK Chorvátsky Grob.

V mesiaci 3/2020 obec z dotácie ÚV SR zakúpila: volejbalové, basketbalové lopty, futbalové bránky, sadu futbalových lôpt, odrazové sieťky, lajnovačku, atletické prekážky a štartovacie bloky na atletiku. 

Uvedený projekt bol "Realizovaný s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky - program "Podpora rozvoja športu na rok 2019" za čo veľmi pekne ďakujeme.

i_6097602_

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.