Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Rozšírenie zberného dvora (C3) Triblavinská

Počet videní: 96
1 min. čítania

Environmentálny fond vyhlásil výzvu Špecifikácia činností podpory na rok 2020 § 4 ods. 1 písm. a) až c) zákona č. 587/2004 Z. z. o Environmentálnom fonde a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o Environmentálnom fonde“)

V rámci uvedenej výzvy Obec reaguje a v mesiaci Október 2019 žiada o finančné prostriedky na Činnosť C3 - Zavedenie a zlepšovanie triedeného zberu v obciach a vybudovanie zberných dvorov a centier opätovného používania.

V roku 2020 EF zverejnila na svojej stránke zoznam žiadateľov, ktorých žiadosti prešli procesom formálnej kontroly a odborného hodnotenia, avšak z dôvodu, že požiadavky vznesené na EF niekoľkonásobne prevýšili finančné možnosti EF, medzi ktorými bola aj Obec Chorvátsky Grob, minister životného prostredia SR nerozhodol o ich podporení.

Žiadosť bola podaná pre Činnosť C3: Zavedenie a zlepšovanie triedeného zberu v obciach a vybudovanie zberných dvorov a centier opätovného používania

STAV: NEPODPORENÉ

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.