Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zvýšenie bezpečnosti cestnej premávky a ochrany zdravia chodcov (signalizácia,merače)

Počet videní: 161
1 min. čítania

V júni 2019 sa obec zapojila do Výzvy číslo III. Prezídia Policajného zboru 2019 na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtovej kapitoly Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, pričom cieľom výzvy bola: Podpora činností súvisiacich s bezpečnosťou cestnej premávky podľa § 2 písm. e) zákona č. 526/2010 Z. z. o poskytovaní dotácií v pôsobnosti Ministerstva vnútra Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov.

Obec požiadala o finančné prostriedky na osadenie meračov rýchlosti motorových vozidiel podľa vzoru elektronického panelu na premenné prevádzkové informácie Z12 podľa vyhlášky pri jednotlivých vstupoch do a z obce; ako aj  samostatné osvetlenie existujúceho priechodu pre chodcov (situácia 06) Vjazd do zastavanej časti z Ivanky pri Dunaji.

Na základe Výzvy číslo III. Prezídia Policajného zboru 2019 sme sa uchádzali o dotáciu vo výške 20.870,-eur. Naša žiadosť o dotáciu nebola podporená MV SR pre rok 2019.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.