Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Lampiónový sprievod bude tento rok (4. 11.) charitatívny

Dátum: 26.10.2023
Autor: Chorvátsky Grob
Počet videní: 1054
2 min. čítania
Lampiónový sprievod bude tento rok (4. 11.) charitatívny

Zbierka bude zameraná na elektronickú čítaciu lupu pre Martinku.

Aj tento rok sa môžete tešiť na príjemný a dá sa povedať, že už aj tradičný lampiónový sprievod. Tento rok bude ale predsa len niečím výnimočný. Výťažok z predaja lampiónov i z charitatívnej zbierky na tomto podujatí pôjde na špeciálnu elektronickú lupu na čítanie pre Martinku, v hodnote 1650 eur.

Každý kto chce pomôcť dievčatku zakúpiť špeciálnu učebnú pomôcku a zároveň zažiť príjemnú svetielkujúcu atmosféru novembrového podvečera, je vítaný na tomto podujatí 4. novembra (sobota) o 17:00.

Začiatok podujatia a štart sprievodu je naplánovaný na ihrisku Lúčny koník na Javorovej aleji, sprievod s lampiónmi pôjde k OC Monar. 

Pri pivárni U Medveďa bude od 18:00 na deti čakať Šašo Jaro, hudba i občerstvenie, chýbať nebude ani legendárna helloweenska polievka.

Podujatie organizuje OZ Susedsky Hi s podporou obce Chorvátsky Grob.

Budeme radi, ak vás príde čo najviac, ide totiž o dobrú vec a pomocnú ruku. Koľko dobrých ľudí žije v našej obci a pomôže?

trasa_lampionovy

lampionovy_sprievod

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.