Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Našu aplikáciu využíva už takmer tisíc ľudí

Dátum: 17.11.2023
Autor: Chorvátsky Grob
Počet videní: 327
3 min. čítania
Našu aplikáciu využíva už takmer tisíc ľudí

Pridajte sa aj vy. Stiahnite si ju teraz.

Mobilnú aplikáciu obce Chorvátsky Grob využíva už takmer tisícka obyvateľov. Podľa posledných údajov si ju dodnes stiahlo viac ako 250 užívateľov smartfónov s operačným programom iOS a takmer 500 užívateľov Androidu. Stiahnite si ju aj vy ešte dnes! Navštívte App Store alebo Obchod Google a vyhľadajte Chorvátsky Grob.

Prečo? Má to viacero výhod. Tou najväčšou sú všetky potrebné informácie o dianí v Chorvátskom Grobe na jednom mieste - vo vašom smartfóne.

Chcete vedieť čo sa u nás deje? Aké zmeny sa chystajú alebo už nastali? Aké dôležité novinky pre vás samospráva pripravila alebo aké podujatia vás čakajú? Stačí si stiahnuť aplikáciu Chorvátsky Grob a nastaviť si notifikácie.

Veľkým pomocníkom je aj kalendár, do ktorého pridávame dôležité udalosti. Práve cez spomínanú notifikáciu tak môžete dostať upozornenie, že na druhý deň sa chystá napríklad zber plastov, čo je pripomienkou, aby ste ich nezabudli večer alebo ráno vyložiť.

Ak si nastavíte prijímanie notifikácií - každý deň dostanete sumár zverejnených správ na webstránke obce. Nemusíte ich hľadať v spleti rôznych statusov na FB a ani nemusíte navštevovať webstránku obce. Jednoducho vám správa cinkne každý večer na mobil a vy si ju prebehnete, či sa tam niečo týka práve vás.

Odstávka vody, plánovaná odstávka elektriny, zmeny v doprave. Chcete o nich vedieť včas? Máte podnet alebo otázku na obecný úrad? Aj na toto slúži naša aplikácia. Využite túto službu a buďte informovaní.

Ďakujeme vám za všetky podnety, ktoré nám k aplikácii posielate. Postupne sa ich snažíme, aj v rámci aktualizácií riešiť a zlepšovať.