Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Obec môže žiadať o dotáciu vo výške 56.000 EUR. Mandátu sa ujala poslankyňa Fatulová

Dátum: 12.04.2024
Autor: Chorvátsky Grob
Počet videní: 645
2 min. čítania
Obec môže žiadať o dotáciu vo výške 56.000 EUR. Mandátu sa ujala poslankyňa Fatulová

Poslanci, hlasovaním na dnešnom mimoriadnom zasadnutí, umožnili obci žiadať o dotáciu vo výške 56.000 EUR na spracovanie Územného plánu obce. Poslankyňa Patrícia Fatulová nastúpila do funkcie po poslancovi Paulovičovi, ktorý sa vzdal svojho mandátu.

V piatok, 12.04.2024 o 18:00, sa konalo Obecné zastupiteľstvo, na ktorom prítomní poslanci splnomocnili starostku obce, Vladimíru Vydrovú, pokračovať v obstarávaní nového Územného plánu obce. Vďaka prijatiu tohto uznesenia sa naša obec môže uchádzať o získanie dotácie, vo výške 56.000 EUR.

Keďže sa pán Ľubomír Paulovič vzdal svojho mandátu poslanca obecného zastupiteľstva, vznikol v súlade s platnou legislatívou nárok na uplatnenie tohto mandátu pani Patrícii Fatulovej, ktorá vyjadrila súhlas s nastúpením do tejto funkcie a zložila poslanecký sľub.

Starostka Vladimíra Vydrová: "Ďakujem všetkým prítomným poslancom, ktorí sa (mimo schváleného harmonogramu) zúčastnili na úkor svojho voľného času, v piatok večer Obecného zastupiteľstva a schválili predložený materiál."