Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Anketa: Súhlasíte s výstavbou telekomunikačného stožiara?

SÚBOR
Dátum: 17.04.2024
Autor: Chorvátsky Grob
Počet videní: 3209
2 min. čítania
Anketa: Súhlasíte s výstavbou telekomunikačného stožiara?

Spoločnosť Orange Slovensko, a.s., doručila obci žiadosť o stanovisko k plánovanej stavbe telekomunikačnej základňovej stanice. Obec touto anketou preveruje súhlas obyvateľov, ktorým podporí svoje stanovisko.

V žiadosti sa uvádza, že cieľom je zlepšenie telekomunikačného signálu pre obyvateľov obce Chorvátsky Grob. Špecificky ide o tieto oblasti: Monarská alej, Hrudky, Triangel, Pálffyho, Hornodvorská, Šúrska, Hájska, Topoľová, Brezová, Na Pasienku.

Samotná základňová stanica by mala byť umiestnená na pozemku registra ,,C“ KN parc.č. 7413, k.ú. Svätý Jur, vedenom na liste vlastníctva č. 8512, v prospech vlastníka: Mesto Svätý Jur. 

Ulicou Monarská alej našej obce by mala viesť elektrická prípojka NN, na pozemku registra ,,C“ KN parc.č. 1578/8,k.ú. Chorvátsky Grob  (viď priložený situačný výkres).

Charakteristika stavby: predmetom projektu je realizácia základu stožiaru vrátane dodávky a montáže oceľovej konštrukcie, výložníkov, montážnej plošiny, prístrešku pre technológiu, oplotenia, zabezpečenia stožiaru v rámci stavby a montáž technológie a anténneho systému za účelom zlepšenia telekomunikačného signálu pre obyvateľov obce Chorvátsky Grob. 

V ankete (malom elektronickom "referende") prosíme obyvateľov, aby vyjadrili svoj súhlas, alebo nesúhlas s vybudovaním základňovej stanice s elektrickou prípojkou.

Hlasovať môžete kliknutím na nasledovný link (potrebný je mobilný telefón, na ktorý vám bude zaslaná potvrdzovacia SMS-ka):

https://www.chorvatskygrob.sk/ankety

Uzávierka hlasovania: 28.04.2024 o 24.00 hod.

Výsledok ankety bude použitý ako podklad odpovede obce pre vyššie uvedenú žiadosť.

Ďakujeme, že sa zaujímate a vyjadrujete k dianiu v obci.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
situacny-vykres Veľkosť: 169.6 kB Formát: pdf Dátum: 17.4.2024