Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Psíčkarska nedeľa - 19.05.2024 od 14:00-19:00 v OC Monar

Dátum: 07.05.2024
Autor: Chorvátsky Grob
Počet videní: 685
2 min. čítania
Psíčkarska nedeľa - 19.05.2024 od 14:00-19:00 v OC Monar

V nedeľu 19.05.2024 si v OC Monar psíčkari prídu na svoje pri prednáškach a diskusiách na množstvo kynologických tém. Vstup je bezplatný.

Program sa začína o 14 hod. Hlavným hosťom podujatia je psychológ psov Richard Ulianko spolu s ktorým nazrieme do psej duše a nájdeme príčiny a riešenia problémového správania psov.

MVDr. Bibianou MIklošovičovou absolvujeme kurz prvej pomoci pre našich štvornohých miláčikov, kde sa naučíme ako poskytnúť úľavu psíkom, ktorí sú chorí alebo mali nejaký úraz, predtým ako vyhľadáme profesionálnu pomoc. Zároveň si vysvetlíme, čo by mala obsahovať naša domáca psia lekárnička.

Špecialistka na barfovanie, Lucia Janigová, nám porozpráva o tom ako môže vyzerať správne a pestré stravovanie našich štvornohých členov rodiny a upozorní nás na najčastejšie chyby pri kŕmení.

Ak počas prednášok zistíte, že Vám doma niečo pre Vášho psíka chýba, môžete to napraviť priamo na mieste. Chovateľský obchod Max & Molly nám okrem ponuky rôznych potrieb pre psíkov predvedie aj ako prebiehajú rehabilitačné cvičenia pre našich najlepších priateľov.

Šport pod názvom Cursing nám predstaví Vlaďka Kohútová, ktorá nám ozrejmí aj kvality špeciálneho krmiva Pala.

Na záver nám Zita Kerak Lukáčova priblíži vodné práce psov, ktoré sú tiež považované za novodobý psí šport.

Tešíme sa na Vašu účasť na tomto zaujímavo-vyčerpávajúcom podujatí.