Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aj vy môžete navrhnúť zmeny v cestovných poriadkoch prímestskej autobusovej dopravyVytlačiť
 

Na základe listu od spoločnosti Slovak Lines (viď príloha) žiadame obyvateľov, aby do 22.08.2019 zaslali svoje požiadavky a návrhy na zmeny v cestovnom poriadku prímestskej autobusovej dopravy. Nový cestovný poriadok bude platiť od 15.12.2019.

Pripomienky a návrhy môžete podávať vo forme úprav existujúceho cestovného poriadku, ale rovnako môžete aj navrhovať vytvorenie nových spojov.

Obec bude napríklad navrhovať vytvorenie novej autobusovej linky medzi Chorvátskym Grobom a Bernolákovom žel. stanica a linky medzi Chorvátskym Grobom a Bratislavskou časťou Rača.

Vaše požiadavky a návrhy môžete odoslať e-mailom na adresu: sekretariat@chorvatskygrob.sk do 22.08.2019. Následne ich prepošleme k prehodnoteniu spoločnosti Slovak Lines a budú riešené v súčinnosti s koordinátorom integrovanej dopravy - BID a.s.

V prípade, že sa rozhodnete odoslať svoje návrhy na zmeny priamo spoločnosti Slovak Lines, použite nasledovnú mailovú adresu: jmartinovic@slovaklines.sk. Požiadavky zaslané po 23.08.2019 nebudú brané do úvahy.

 

image-from-rawpixel-id-527052-jpeg.jpg


 

Zverejnené 17.7.2019


 
English version
ÚvodÚvodná stránka