Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Bankomat patrí k základnej vybavenosti obce. Nový nainštalovala Prima BankaVytlačiť
 

Nové vedenie obce, krátko po svojom nástupe, začalo intenzívne oslovovať banky v snahe obnoviť bankomat na jeho pôvodnom mieste. Cieľ sa včera naplnil.

Už je tomu viac ako 18 mesiacov, čo došlo k poškodeniu a následnému demontovaniu bankomatu SLSP z budovy obecného úradu. Pre nové vedenie obce bolo obnovenie  bankomatu v pôvodnej časti obce jednou priorít.

Ako hovorí prednosta obecného úradu Ing. Vladimír Kutka: "Začiatkom roka sme oslovili viaceré banky s ponukou na spoluprácu a umiestnenie bankomatu v budove nášho obecného úradu. Získali sme súhlasné stanovisko a došlo k uzavretiu dohody medzi obcou a Prima Bankou. Od štvrtka 25.07.2019 je nový bankomat v plnej prevádzke na pôvodnom mieste - vedľa vstupných dverí do obecného úradu."

Bankomaty jednoznačne patria k základnej vybavenosti obce. Po tom, ako boli v obchodnom centre Monar dva bankomaty poškodené výbušninou (apríl 2019), máme aktuálne v obci bankomaty dva. Spomínaný bankomat Prima Banky na obecnom úrade a bankomat Unicredit na budove COOP Jednota Čierna Voda. Ďalšie najbližšie bankomaty nájdete na ČS SHELL pri kruháči Bernolákovo a vo Vajnoroch na Roľníckej ulici.

Ako dodáva prednosta OÚ, Ing. Kutka: "Bankomat a celé námestie pred obecným úradom sú neustále monitorované kamerovým systémom. Verím, že nám nový bankomat bude dobre a dlho slúžiť".

 

IMG-20190725-WA0003.jpg

 


 

Zverejnené 26.7.2019
Aktualizované: 27.7.2019


 
English version
ÚvodÚvodná stránka