Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Nedoplatky na daniach a poplatkoch sme začali urgovaťVytlačiť
 

V súvislosti s rozposlaním úradných zásielok s rozhodnutím o vyrubenej dani z nehnuteľností a dani za psa za zdaňovacie obdobie 2019 sa na sociálnych sieťach objavila nepravdivá, ale o to viac "senzačná správa" (resp. hoax), podľa ktorej chce vraj Hlavný kontrolór a starostka obce urobiť hrubú čiaru za doteraz "nezaplatenymi peniazmi na daniach od obyvatelov a hlavne od podnikatelov a developerov".

Na základe tejto nepravdivej správy sa niektorí občania, platitelia daní dokonca pýtajú, či majú aj oni prestať platiť dane, keď sa nič nedeje s neplatičmi. 

Upozorňujeme občanov, že žiadna hrubá čiara sa pri nedoplatkoch na daniach a poplatkoch robiť nebude. Pre niekoho to je možno zlá správa, ale pre väčšinu slušných obyvateľov, platiacich svoje daňové povinnosti, správa dobrá.

Už v tento týždeň boli odoslané prvé upomienky na nedoplatky a preto Vás opätovne prosíme, aby ste si prípadné nedoplatky na dani z nehnuteľnosti, dani za psa, alebo iné poplatky za minulé zdaňovacie obdobia čo najskôr uhradili. Vyhnete sa tak možným úrokom z omeškania.

Ak máte pochybnosti o výške svojich nesplatených záväzkov voči obci, napíšte prosím mail p. Zemanovej na adresu: denisa.zemanova@chorvatskygrob.sk.

Ďakujeme.

 

bank-notes-cash-coins-158776.jpg


 

Zverejnené 10.5.2019


 
English version
ÚvodÚvodná stránka