Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Nový BalíkoBOX je v prevádzke. Ponúka nonstop výdaj zásielok neviazaný na otváracie hodiny pošty. Vytlačiť
 

V OC Monar sa dnes uskutočnil spoločný tlačový brífing starostky obce Vlaďky Vydrovej, generálneho riaditeľa Slovenskej pošty - p. Petra Helexu a riaditeľa úseku prevádzky Slovenskej pošty p. René Kubiša, ktorým bola oficiálne spustená prevádzka BALÍKOBOX-u - inovatívneho riešenie doručovania balíkov občanom Chorvátskeho Grobu. 

Ako povedala starostka Vlaďka Vydrová: "V našej obci žije množstvo mladých a dynamických obyvateľov, ktorým BalíkoBOX ušetrí čas a zvýši kvalitu života. Terminál sme strategicky umiestnili približne v strede našej veľkej obce. Bude tak určite rovnako dobre slúžiť obyvateľom pôvodnej časti, ako aj novým generáciám žijúcim v časti Čierna Voda."

Generálny riaditeľ Slovenskej pošty, p. Peter Helexa uviedol, že: „Slovenská pošta chce byť tam, kde ju ľudia potrebujú. Je nevyhnutné prispôsobovať sa a posilňovať naše služby najmä na miestach, ktoré rastú vplyvom pohybu obyvateľov.“

Starostka využila túto príležitosť, poďakovala vedeniu Slovenskej pošty za doterajšiu spoluprácu a vyjadrila potešenie z ďalšieho očakávaného rozšírenia "klasických" poštových služieb v našej obci, na ktorom obe strany pracujú.

Nový BalíkoBOX je dostupný zo zadného parkoviska (z pohľadu od Tesca) pri OC Monar.

Ako funguje BalíkoBOX
BalíkoBOX je v prevádzke nonstop a je ľahko dostupný hromadnou dopravou či autom s parkoviskom nablízku. Zákazníci si môžu vybrať či podať zásielku v BalíkoBOXe jednoducho a rýchlo cez deň aj v noci. Ak si zákazník nestihne vyzdvihnúť svoj balík do 3 dní od prijatia SMS oznámenia, balík poputuje na pobočku pošty, o čom dostane zákazník informáciu v SMS. Balík počká na pošte na svojho majiteľa ďalších 18 dní. Ak zákazník zistí v procese doručovania, že mu nevyhovuje spôsob prevzatia zásielky u kuriéra alebo na pobočke, môže si zásielku pohodlne presmerovať do BalíkoBOXu. V BalíkoBOXe je možné platiť platobnou kartou VISA, Mastercard, Maestro alebo DinersClub.


Viac informácií o službe BalíkoBOX je možné nájsť na stránke: www.posta.sk/balikobox.

IMG_20190606_103544.jpg

 

IMG_20190606_110457.jpg


 

Zverejnené 6.6.2019
Aktualizované: 7.6.2019


 
English version
ÚvodÚvodná stránka