Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Po kompletnej oprave elektroinštalácie, sme zrekonštruovali aj WC na ZŠ ŠkolskáVytlačiť
 

Dlhodobo zlý stav WC v škole na Školskej ulici sa konečne podarilo vyriešiť. Úspešne sme dokončili veľkú opravu toaliet určených pre chlapcov aj pre dievčatá. 

Práce sa z adminitratívnych dôvodov začali až posledný augustový týždeň (termín pridelenia dotácie a následný výber dodávateľa bohužiaľ neumožnili skoršie začatie). Rozsah prác bol skutočne široký - v priestoroch toaliet bolo potrebné opraviť podlahy a steny, boli vymenené nielen kachličky a dlažba, ale dodávali sa aj úplne nové WC misy, pisoáre a umývadlá. Nainštalovalo sa nové LED osvetlenie, ktoré ušetrí elektrickú energiu a poskytne oveľa príjemnejšie svetlo, ako to pôvodné. Bol vymenený radiátor a boli dodané aj nové a spoľahlivé bojlery, vďaka ktorým už deti budú mať stabilne teplú vodu. Kachličky s mramorovým vzorom presvetlili miestnosti a WC teraz posobia čisto a príjemne. K zútulneniu priestorov prispelo aj zníženie stropu.

Cenu sa počas opravy podarilo znížiť z pôvodných 31 949,84 Eur na 27.775,68 Eur. Úsporu sme dosiahli vďaka aktívnej spolupráci s dodávateľom - podarilo sa zabezpečiť iné modely sanity WC, lacnejšie umývadlá, batérie a kachličky.

Ďakujeme deťom za trpezlivosť počas rekonštrukcie a želáme im nerušené štúdium a dobré známky.

IMG_3661.JPG

IMG_3659.JPG

IMG_3658.JPG


 

Zverejnené 27.9.2019
Aktualizované: 29.9.2019 Vyprší dnes.


 
English version
ÚvodÚvodná stránka