Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Skupina ABBA zaspieva na pódiu v Chorvátskom Grobe. Už 24.08.2019. Buďte pri tomVytlačiť
 

Kultúrne leto Chorvátskeho Grobu 2019 sa rozbehlo na plné obrátky. Každý víkend v piatok a sobotu si môžete pozrieť film v obecnom letnom kine. Premietame na školskom dvore v pôvodnej časti a pred OC Monar na Čiernej vode. Na oboch miestach sa letné kino teší záujmu divákov, dokonca v pôvodnej časti ich už bolo takmer 200! K úspechu letného kina napomáha fakt, že na školskom dvore si tiež môžete dopriať čapované nápoje, pukance a párky.

Na víkend 23. a 24. augusta sme však pripravili zmenu. Letné kino nahradí hudba. 

V piatok 23.08.2019 Vám zahrá pred OC MONAR country skupina ARION a to až do 22:00 hod. V sobotu 24.08.2019 vybehne na pódium (školský dvor) v pôvodnej časti skupina ABBA. Teda nie tá pôvodná, ale ich medzinárodne známa cover verzia ABBA CHIQUITA REVIVAL z Olomouca. Malý prieskum medzi obyvateľmi našej obce nás utvrdil v správnosti rozhodnutia. ABBA je ABBA. Jej skladby milujú mladí aj starší. Prídite si aj vy s rodinou vypočuť známe hity, osviežiť sa chladeným nápojom, podebatovať s priateľmi a zatancovať si na oldies diskotéke.

Pre tých, ktorí si chcú dať pivo a nemajú odvoz, zabezpečíme v oba dni od 23:00 do 01:00 kyvadlovú dopravu! V piatok Vás odvezieme z Monaru až pred obecný úrad a v sobotu nasadnete na školskom dvore a vystúpite pri COOP jednote na Čierne vode (zastavujeme aj na všetkých autobusových zastávkach na trase). Ak ešte nemáte program, tešíme sa na stretnutie s Vami! 

 

ABBA.jpg


 

Zverejnené 12.8.2019


 
English version
ÚvodÚvodná stránka