Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

nevyvezený kuchynský odpad

Vyriešený
Prijatý: 22.05.2024
Zodpovedaný: 23.05.2024
Autor: Július Krajčovoč
Zodpovedal: Chorvátsky Grob

Podnet:

dobrý deň
v pondelok 20.5.2024 mal vyť vyvezený kuchynský odpad, dnes 22.5. stále nie je vyvezený....prečo? ....lokalita Javorová Alej, Nevädzová ulica.....ďakujem...


Odpoveď:

Dobrý deň.
V prípade nevyvezenia odpadu je potrebné napísať reklamáciu. Postupujte prosím podľa návodu na tejto stránke:
https://www.chorvatskygrob.sk/23776/nevyvezeny-kuchynsky-odpad-vedierko

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.