Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné osvetlenie

Vyriešený
Prijatý: 08.07.2024
Zodpovedaný: 10.07.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Chorvátsky Grob

Podnet:

Dobrý deň, dve noci nefunguje osvetlenie na Hornodvorskej ulici. V poslednej dobe sa to stáva veľmi často. Svetlo nesvieti celú noc, prípadne svieti len do polnoci alebo sa rozsvieti až po polnoci. Prosím o opravu osvetlenia. Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň.
Kanalizačné čerpadlá a osvetlenie sú na Hornodvorskej ulici napojené cez jedno prípojné miesto. Keď je porucha na osvetlení (poruchy sa začali častejšie objavovať po inštalácii optického internetového kábla na Hornodvorskej), nefungujú ani čerpadlá kanalizácie. Ak napríklad  po daždi vypadne osvetlenie, zároveň prestávajú ťahať aj čerpadlá...

Oddeliť sa to aktuálne nedá., preto aktuálne hľadáme, kde nám ešte,  pri inštalácii optiky, nechali pracovníci dodávateľskej spoločnosti len tak voľne zakopané spoje (tzv. čokoládky) obalené lepiacou páskou, ktoré pri daždi spôsobujú skrat. Jeden taký "čokoládkový" spoj sme už našli a vymenili, zjavne bude ešte ďalší, ak nie viac...

Odstránenie tejto poruchy bude preto, žiaľ trvať dlhšie.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.