Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poškodený stredovy stĺpik - Chalúpková

Vyriešený
Prijatý: 09.07.2024
Zodpovedaný: 10.07.2024
Autor: Lukáš Kostrab
Zodpovedal: Chorvátsky Grob

Podnet:

Medzi ulicami Púpavová a Chalúpková na spojovacom chodníku je v strede oceľový deliaci stĺpik, ktorý sa nebezpečne nakláňa na jednu stranu, kotvenie je poškodené. Kedže je to cyklotrasa, bolo by vhodné to nanovo ukotviť skrutkami.


Odpoveď:

Dobrý deň.

Kolegovia stľpik v dohľadnej dobe opravia.

Ďakujeme za podnet.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.