Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

prehlad vyvozu odpadu

Vyriešený
Prijatý: 30.10.2023
Zodpovedaný: 13.11.2023
Autor: Ľubica
Zodpovedal: Chorvátsky Grob

Podnet:

Dobry den,
prehlad vyvozu odpadu v novej verzii iOS mobilnej aplikacie je nepouzitelny, predpokladam, ze rovnaky problem moze byt aj v android aplikacii.
Jednoduchy a prehladny kalendar so skratkami typu odpadu sa zmenil na ikony s drobnym datumom a s nazvom typu odpadu, takze k jednemu datumu sa zobrazuje niekolko velkych ikoniek s nazvom typu odpadu uplne zbytocne , namiesto jedneho datumu a 4 skratiek k tomu. Na to sa da zvyknut ale je to maximalne neprehladne.
Okrem tejto neprhladnosti su v apke nasledovne chyby:
1. V piatok 27.10. bol zvoz papiera aj BIO v CV a tieto ikonky sa napriklad v prehlade v apke vobec nevyskytovali, musela som si pre istotu dohladat info na webe v povodnom prehladnom kalendari.
2. neviem dana udalost je platna pre CV alebo Chrovatsky Grob, v detaile je vzdy iba Chorvatsky Grob a iba podla toho, ze je to Piatok sa mozem domnievat, ze to plati pre CV.
3. Ked si zvolim filtraciu "Filtorvat podla kategorii" a vyberiem si CV, tak mi ostanu datumy iba pre Komunalny odpad, iny triedeny odpad sa vobece nezobrazuje a aj v zobrazeni komunalneho zvozu je chyba, lebo najblizsii zobrazi datum je 10.11., pricom najblizsi vyvoz odpadu je 3.11.2023.


Odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za pripomienky, budeme sa im venovať tak, aby boli informácie presnejšie a prehľadnejšie. 

Doplnené: V rámci aktualizácie aplikácie bol kalendár znmenený a je prehľadnejší.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.