Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Výmoľ na ceste - Na pasienku

Vyriešený
Prijatý: 04.02.2024
Zodpovedaný: 09.02.2024
Autor: M
Zodpovedal: Chorvátsky Grob

Podnet:

Dobrý deň, chcel by som Vás informovať o pomerne hlbokom výmole na vjazde na ulicu Na pasienku z Pezinskej ulice (na úrovni priechodu pre chodcov). Prejazd autom cez výmoľ je nepríjemný a hrozí poškodenie vozidla.


Odpoveď:

Výmoľ sme zaradili do plánu opráv. Opravený bude počas 7. týžna 2024.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.