Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Webové sídlo obce Chorvátsky Grob www.chorvatskygrob.sk spĺňa štandardy World Wide Web konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu aj pre znevýhodnených občanov /podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy/. Je definovaný v relatívnych jednotkách a jeho obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.
Spoločnosť WEBY GROUP, s.r.o. optimalizuje webové stránky, ktoré obsahujú elektronické služby verejnej správy alebo povinne zverejňované informácie podľa osobitných predpisov, pre aktuálne podporované verzie webových prehliadačov s podielom zastúpenia na trhu v Slovenskej republike viac ako 5% /Výnos o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy č. 55/2014, par. 16/ .
Zoznam prehliadačov, pre ktoré optimalizujeme web stránky je stanovený na základe štatistík zo stránky ww.rankings.sk/en/index.html

Obec si je vedomá nedodržania štandardov v niektorých častiach stránky, kde zverejňuje dokumenty, ktoré netvorí a nemá k dispozícii zdroj príslušných textov v elektronickej forme, preto zverejňuje informáciu v jedinej dostupnej forme ako naskenovaný text.

Kontakt  webmaster: webmaster@chorvatskygrob.sk

 

English version
ÚvodÚvodná stránka